Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelucrarea datelor pentru DRG

Număr anunț
DA22932421
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
RAMARO SERV BLUE SRL (CUI 37829386)
Cod CPV
72316000-3 · Servicii de analiza de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
03.05.2019 08:41
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.