Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANTA IN DERULAREA ACHIZITIILOR DIRECTE/PROCEDURI SIMPLIFICATE

Număr anunț
DA22929409
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZENI (CUI 4619140)
Furnizor / câștigător
EUROTOP CONSULTING SRL (CUI RO17750961)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
02.05.2019 13:33
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.