Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4, 80 g, 500 coli/top Symbio
- Număr anunț
- DA22935393
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.156,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.156,50 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 11:23
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.156,50 RON
din 2.156,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro