Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezumidificator de aer Rohnson R9312, 12 l/24 h,Cafetiera Tefal Subito CM360812, 1000 W, 1.25 l, 15,
- Număr anunț
- DA22923953
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Informare si Consultanta pentru Tineret si Turism - SZINFOTOUR (CUI 17709466)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.168,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.168,03 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 08:54
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.168,03 RON
din 1.168,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro