Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registru A4 100file
- Număr anunț
- DA22936860
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI RO33132911)
- Cod CPV
- 22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,25 RON
- Valoare atribuită
- 7,25 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 12:47
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7,25 RON
din 7,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro