Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PARCHET LAMINAT CU PLACI DIN LEMN MASIV PT.SPATII PUBLICE NUMAR DE REFERINTA: 165 PRET DE CATALOG:
- Număr anunț
- DA22936358
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Bogdan Voda Viseu de Sus (CUI 3627943)
- Furnizor / câștigător
- LAZ & STEF SRL (CUI RO17225229)
- Cod CPV
- 44112240-2 · Parchet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.071,24 RON
- Valoare atribuită
- 26.071,24 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 12:16
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.071,24 RON
din 26.071,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro