Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie pentru protectia documentelor, A4, 30 microni,100buc/set

Număr anunț
DA22932503
Autoritate contractantă
COMUNA CILIBIA JUD. BUZAU (CUI 3724423)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI RO3867881)
Cod CPV
22852100-8 · Coperti de dosar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,88 RON
Valoare atribuită
26,88 RON
Data publicării
03.05.2019 08:48
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26,88 RON

din 26,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.