Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA22931731
Autoritate contractantă
CENTRU DE ONCOLOGIE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 29015247)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
556,80 RON
Valoare atribuită
556,80 RON
Data publicării
02.05.2019 17:11
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

556,80 RON

din 556,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.