Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)

Număr anunț
DA22931775
Autoritate contractantă
Comuna Lapus (Consiliul local Lapus) (CUI 3627218)
Furnizor / câștigător
KRIA SIMBOL SRL (CUI 38095431)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.453,60 RON
Valoare atribuită
7.453,60 RON
Data publicării
02.05.2019 18:11
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 18:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.453,60 RON

din 7.453,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.