Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Administrare pagina www
- Număr anunț
- DA22931374
- Autoritate contractantă
- CENTRUL NATIONAL AL DANSULUI BUCURESTI (CUI 16755383)
- Furnizor / câștigător
- ART EXTENSION SRL (CUI 17301075)
- Cod CPV
- 72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.368 RON
- Valoare atribuită
- 2.368 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 15:49
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 16:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.368 RON
din 2.368 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro