Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII CURATENIE ZILNICA PENTRU PERIOADA MAI-DECEMBRIE 2019, CU EXCEPTIA LUNII IULIE 2019 (7 LUNI)
- Număr anunț
- DA22935697
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Speciala nr.8 (CUI 4602106)
- Furnizor / câștigător
- ICE PRODUCTION SRL (CUI 31794319)
- Cod CPV
- 90919300-5 · Servicii de curatare a scolilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.760 RON
- Valoare atribuită
- 8.760 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 11:40
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.760 RON
din 8.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro