Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet servicii de orientare si consultanta profesionala

Număr anunț
DA22934588
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SATU MARE (CUI 16047824)
Furnizor / câștigător
FUNDATIA FARA (CUI 33553562)
Cod CPV
85312300-2 · Servicii de orientare si de consultanta profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.903,06 RON
Valoare atribuită
36.903,06 RON
Data publicării
03.05.2019 10:39
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.903,06 RON

din 36.903,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.