Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA22933059
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Agricol "Nicolae Cornățeanu" (CUI 4321577)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.188,59 RON
Valoare atribuită
2.188,59 RON
Data publicării
03.05.2019 09:21
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.188,59 RON

din 2.188,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.