Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CALCULATOR BIROU,12 DIG
- Număr anunț
- DA22932215
- Autoritate contractantă
- COMUNA CILIBIA JUD. BUZAU (CUI 3724423)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI RO3867881)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39,08 RON
- Valoare atribuită
- 39,08 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 08:24
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39,08 RON
din 39,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro