Ofertă acceptată Cumpărare directă

STINGATOR P6

Număr anunț
DA22923966
Autoritate contractantă
COMUNA TIGVENI (PRIMARIA TIGVENI) (CUI 4121951)
Furnizor / câștigător
MALIM MATEO PSI SRL (CUI RO15802320)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,35 RON
Valoare atribuită
882,35 RON
Data publicării
02.05.2019 08:54
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,35 RON

din 882,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.