Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE AUTO VW TRANSPORTER 2008, WV2ZZZ7HZ8H0044166- ADV1072991
- Număr anunț
- DA22922647
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- AUTONOVA SRL (CUI RO14862235)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 927,73 RON
- Valoare atribuită
- 927,73 RON
- Data publicării
- 26.04.2019 15:22
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
927,73 RON
din 927,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro