Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stalpi Iluminat Metalici Ornamentali pentru Parc FLR-24 seria FloareaReginei + Corp Iluminat Exterio

Număr anunț
DA22920964
Autoritate contractantă
ORASUL STREHAIA (CUI 6044227)
Furnizor / câștigător
KRONEMAG MILLENIUM SRL (CUI 23179283)
Cod CPV
34993000-4 · Iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.864 RON
Valoare atribuită
12.864 RON
Data publicării
25.04.2019 13:46
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.864 RON

din 12.864 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.