Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,8% sub estimat
Toner - Cercetari Economice
- Număr anunț
- DA22933225
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280 RON
- Valoare atribuită
- 275 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2019 09:31
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
275 RON
din 280 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 5 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.