Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CF230A - HP 30A - compatibil Capacitate 1600 pagini (5% incarcare/draft) HP Laserjet PRO M227FDN
- Număr anunț
- DA22931927
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82 RON
- Valoare finală
- 85 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 07:39
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.