Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER XEROX BLACK
- Număr anunț
- DA22931795
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN VASLUI (CUI 13602245)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 610,40 RON
- Valoare atribuită
- 610,40 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 19:39
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
610,40 RON
din 610,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro