Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimante laser

Număr anunț
DA22934224
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUGUSTIN MAIOR REGHIN (CUI 2530089)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,43 RON
Valoare atribuită
171,43 RON
Data publicării
03.05.2019 10:22
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,43 RON

din 171,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.