Număr anunț
DA22933700
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 (CUI 17337737)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.496,82 RON
Valoare atribuită
49.496,82 RON
Data publicării
03.05.2019 09:55
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.496,82 RON

din 49.496,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.