Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari reparatii trotuare interioare si exterioare la blocul VD8
- Număr anunț
- DA22927853
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- MODICON SRL (CUI RO11280739)
- Cod CPV
- 45233253-7 · Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.226,89 RON
- Valoare atribuită
- 66.226,89 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 12:06
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.226,89 RON
din 66.226,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro