Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet publicare anunt Monitorul Oficial + Jurnalul + dovada publicare posturi.gov.ro
- Număr anunț
- DA22935221
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LUNA DE SUS (CUI 18004480)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370,21 RON
- Valoare atribuită
- 370,21 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 11:14
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
370,21 RON
din 370,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro