Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare anvelope auto All Season - 185/65/R15

Număr anunț
DA22933282
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DAMBOVITA (CUI 4279790)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.789,80 RON
Valoare atribuită
4.789,80 RON
Data publicării
03.05.2019 09:34
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.789,80 RON

din 4.789,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.