Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Publicare pachet anunt in Mon. Oficial+Ziar national
- Număr anunț
- DA22927548
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr 23 Cluj-Napoca (CUI 17968541)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,29 RON
- Valoare atribuită
- 335,29 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 11:51
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
335,29 RON
din 335,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro