- Număr anunț
- DA22923223
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
- Furnizor / câștigător
- ESDERMAN SRL (CUI RO16495976)
- Cod CPV
- 34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.605,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.605,04 RON
- Data publicării
- 30.04.2019 12:04
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.605,04 RON
din 2.605,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro