Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii postale si curierat

Număr anunț
DA22925351
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
Furnizor / câștigător
CIP COURIER S.R.L. (CUI RO25392686)
Cod CPV
64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.648 RON
Valoare atribuită
6.648 RON
Data publicării
02.05.2019 10:12
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.648 RON

din 6.648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.