Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARATII SI INTRETINERE AUTO

Număr anunț
DA22936185
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTU ILIE (CUI 13394845)
Furnizor / câștigător
TESLO-COM AUTO SRL (CUI RO13267817)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
592,02 RON
Valoare atribuită
592,02 RON
Data publicării
03.05.2019 12:07
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

592,02 RON

din 592,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.