Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE MENTENANTA PENTRU SISTEMELE DE EFRACTIE,SUPRAVEGHERE VIDEO,INCENDIU_Municipiul Campina
- Număr anunț
- DA22931249
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- SINERA CONCEPT SRL (CUI RO27928757)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.120 RON
- Valoare atribuită
- 5.120 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 15:38
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.120 RON
din 5.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro