Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere sistem videoconferinta

Număr anunț
DA22934702
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
EURO EDUCATIONAL SRL (CUI RO15283185)
Cod CPV
51120000-9 · Servicii de instalare de echipament mecanic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.342,86 RON
Valoare atribuită
6.342,86 RON
Data publicării
03.05.2019 10:46
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.342,86 RON

din 6.342,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.