Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit supraveghere video + HDD 2 terra

Număr anunț
DA22934510
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
Furnizor / câștigător
ONLINESHOP SRL (CUI RO16306031)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
03.05.2019 10:36
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.