Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie publica servicii depozitare/arhivare luna MAI DAS TGV

Număr anunț
DA22931320
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
Furnizor / câștigător
Huiu Lucian Ion (CUI 26439990)
Cod CPV
92512000-3 · Servicii prestate de arhive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361,35 RON
Valoare atribuită
3.361,35 RON
Data publicării
02.05.2019 15:45
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 07:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.361,35 RON

din 3.361,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.