Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE SERVICII TRANSPORT
- Număr anunț
- DA22930410
- Autoritate contractantă
- Directia Cultura si Sport Mangalia (CUI 31533976)
- Furnizor / câștigător
- DUMARCECRIS S.R.L. (CUI 38976970)
- Cod CPV
- 60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.351,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.351,60 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 14:34
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.351,60 RON
din 3.351,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro