Număr anunț
DA22918381
Autoritate contractantă
Comuna Sanger (Primaria) (CUI 5669333)
Furnizor / câștigător
MATEI AV GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36690114)
Cod CPV
90600000-3 · Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare finală
8.000 RON
Data publicării
25.04.2019 11:21
Data finalizării
03.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.