Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CABLU ALIMENTARE 3 pini, lunigme 1.8M
- Număr anunț
- DA22931761
- Autoritate contractantă
- U.M.0460 RM.VALCEA (Inspectoratul de Jandarmi Judetean Valcea) (CUI 2649510)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16,80 RON
- Valoare atribuită
- 16,80 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 17:41
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 17:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16,80 RON
din 16,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro