Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu HDD SATA 3,lung 45cm

Număr anunț
DA22930858
Autoritate contractantă
U.M.0460 RM.VALCEA (Inspectoratul de Jandarmi Judetean Valcea) (CUI 2649510)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,60 RON
Valoare atribuită
33,60 RON
Data publicării
02.05.2019 15:06
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,60 RON

din 33,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.