Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachete actualizare Indaco Lege5 Desktop START retea 50 + cont Indaco Lege5 Online

Număr anunț
DA22923531
Autoritate contractantă
AUTORITATEA DE INVESTIGATII SI ANALIZA PENTRU SIGURANTA AVIATIEI CIVILE (CUI 27690298)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.952,96 RON
Valoare atribuită
1.952,96 RON
Data publicării
02.05.2019 08:07
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.952,96 RON

din 1.952,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.