Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de audit financiar pentru proiectul „Infrastructura de transport public și măsuri pentru mo

Număr anunț
DA22932759
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
AUDITOR FINANCIAR SARRA SRL (CUI RO14576047)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.990 RON
Valoare atribuită
11.990 RON
Data publicării
03.05.2019 09:03
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.990 RON

din 11.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.