Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii inchiriere AvanUrbis, AvanDoc pentru Taxe, Servicii on-line, Sumar Unic
- Număr anunț
- DA22927516
- Autoritate contractantă
- U.A.T BORSA (CUI 3627544)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI RO12448483)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.600 RON
- Valoare atribuită
- 72.600 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 11:50
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72.600 RON
din 72.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro