Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie soft taxe si impozite si registrul agricol cu mentenanta lunara de 36 de luni

Număr anunț
DA22927397
Autoritate contractantă
COMUNA ILEANA (CUI 3796950)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI RO12448483)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113.897 RON
Valoare atribuită
113.897 RON
Data publicării
02.05.2019 11:44
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113.897 RON

din 113.897 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.