Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carton color A4 - 250 coli

Număr anunț
DA22935964
Autoritate contractantă
Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,86 RON
Valoare atribuită
42,86 RON
Data publicării
03.05.2019 11:54
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,86 RON

din 42,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.