Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEC 24V 4W

Număr anunț
DA22932802
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI RO10682703)
Furnizor / câștigător
PRO TRUCK SRL (CUI RO15297768)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109 RON
Valoare atribuită
109 RON
Data publicării
03.05.2019 09:06
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109 RON

din 109 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.