Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,5% sub estimat
46G JOE XXL NAPOLITANA
- Număr anunț
- DA22937343
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 161 RON
- Valoare atribuită
- 134,40 RON 16,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2019 13:16
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
134,40 RON
din 161 RON estimat
16,5%
Adjudecat la 83,5% din estimat · economie 26,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.