Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTAR

Număr anunț
DA22936431
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Manocska Tg Secuiesc (CUI 16029976)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15210000-3 · File de peste, ficat si icre sau lapti de peste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536,01 RON
Valoare atribuită
536,01 RON
Data publicării
03.05.2019 12:21
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,01 RON

din 536,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.