Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS BORRI GALILEO T 3000 VA 2700 W autonomie 6 minute @ pF 0.7

Număr anunț
DA22933490
Autoritate contractantă
UM 0709 Targu-Mures (CUI 34480272)
Furnizor / câștigător
POWER SUPPLY SYSTEMS UPS SRL (CUI RO14602405)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.260 RON
Valoare atribuită
16.260 RON
Data publicării
03.05.2019 09:46
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.260 RON

din 16.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.