Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament de irigatii
- Număr anunț
- DA22937596
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- VIDI PROD SERV SRL (CUI RO5184214)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50,59 RON
- Valoare atribuită
- 50,59 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 13:32
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2019 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50,59 RON
din 50,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro