Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,7% sub estimat

COMPONENTE CALCULATOR

Număr anunț
DA22935432
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.070,41 RON
Valoare atribuită
2.035,38 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
03.05.2019 11:26
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
03.05.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.035,38 RON

din 2.070,41 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 35,03 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.