Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 13,9% sub estimat

FILME RADIOLOGICE PRIMAX RTG

Număr anunț
DA22924199
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Nehoiu (CUI 4088146)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI RO18245860)
Cod CPV
32354000-9 · Filme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.136 RON 13,9% sub estimat
Data publicării
02.05.2019 09:11
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 07:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.136 RON

din 1.320 RON estimat 13,9%

Adjudecat la 86,1% din estimat · economie 184 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.