Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare articole de unică folosință, articole din plastic și articole de uz casnic

Număr anunț
DA22933048
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
Furnizor / câștigător
PRODUCTIE SERVICII SI COMERT "NALI-COM" SRL (CUI 4201651)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.825,42 RON
Valoare atribuită
15.825,42 RON
Data publicării
03.05.2019 09:21
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 07:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.825,42 RON

din 15.825,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.